WhatsApp Image 2020-01-21 at 16.12.24
WhatsApp Image 2020-01-21 at 16.12.24

سخن اول

سلام به شما دوست عزیز

امروز که سخن اول یک آتی من رو نوشتم ،بیست و ششم بهمن ماه سال 1398 است، تولد یک آی تی من ،که به این امید پا به اینترنت می گذارد تا بتواند محیطی صمیمی و دور از دغدغه های کاری یک آی تی من را خلق کند.

هدف از راه اندازی این وب سایت ایجاد حیاط خلوتی برای یک آی تی من است تا بتواند در حیاط خلوت خود و بدور از کارهای تخصصیش و بدور از هیجانات کاری دست به قلم شود و از خاطرات و رویدادهای خودش کتابچه ای را خلق کند.

درسته یک آی تی من در تمام طول عمر حرفه ای خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند اما در تمام این بالا و پایین ها خاطراتی رو نیز خلق می کند که در میان آن،خاطرات تلخ ،شیرین و پرافتخاری را رقم می زند .

بله یک آی تی من نیز همانند یک پزشک که با سلامتی جسمی و روحی آدم درگیر است و نقش بسیار مهمی را در این خصوص ایفاد می کند، او نیز به سلامتی داده های یک کامپیوتر فکر می کند و برای سلامتی داده های همین انسان ها در مقابل انواع مختلف هکر ها، ویروس، فایل های مخرب،باج افزارها و … خود را درگیر و آماده کرده و به جنگ این خطرات می رود .

متاسفانه در فرهنگ برخی از سازمان ها و شرکت ها و حتی برخی از مردم به این متخصصین توجه چندانی نمی شود و اینطور متصور می شوند که کلیه سیستم های کامپیوتری، خود به تنهایی و بدون نیاز به متخصص IT میتواند به کار خود به درستی ادامه دهند که این تصور در این روزها زیاد طول عمر زیادی نداشته و  وابستگی به متخصصین حوزه IT روزبروز در حال افزایش است .

به امید روزی که مهندسین حوزه فناوری اطلاعات کشورمان به جایگاه واقعی خودشان برسند.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محل درج تبلیغات

web2
مشاوره فناوری اطلاعات
web-220-436